Raport o firmie

PAWEŁ PRZEŹDZIAK NOVA FOTO FOTOGRAFIE

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Bronisława Chącińskiego 2/41, 21-400 Łuków, LUBELSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8251096131
REGON 710495905
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2009
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
PAWEŁ PRZEŹDZIAK NOVA FOTO FOTOGRAFIE to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność fotograficzna. Powstała w 2009 roku. Forma prawna firmy PAWEŁ PRZEŹDZIAK NOVA FOTO FOTOGRAFIE to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8251096131 , numer REGON 710495905 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Bronisława Chącińskiego 2/41, 21-400 Łuków, LUBELSKIE. Z firmą PAWEŁ PRZEŹDZIAK NOVA FOTO FOTOGRAFIE skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy PAWEŁ PRZEŹDZIAK NOVA FOTO FOTOGRAFIE lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.