Raport o firmie

F H U AGA AGNIESZKA POMIANOWSKA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Brzeska 16, 88-200 Radziejów, KUJAWSKO-POMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8891273501
REGON 911334760
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2005
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: kruszwica163@baltimpex.com.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
F H U AGA AGNIESZKA POMIANOWSKA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Powstała w 2005 roku. Forma prawna firmy F H U AGA AGNIESZKA POMIANOWSKA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8891273501 , numer REGON 911334760 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Brzeska 16, 88-200 Radziejów, KUJAWSKO-POMORSKIE. Z firmą F H U AGA AGNIESZKA POMIANOWSKA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy F H U AGA AGNIESZKA POMIANOWSKA lub wyślij wiadomość na adres e-mail kruszwica163@baltimpex.com.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.