Raport o firmie

S D INVEST SŁAWOMIR DYHID

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Podnóże 26, 85-363 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5541712878
REGON 093051367
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2002
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
S D INVEST SŁAWOMIR DYHID to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Powstała w 2002 roku. Forma prawna firmy S D INVEST SŁAWOMIR DYHID to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5541712878 , numer REGON 093051367 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Podnóże 26, 85-363 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE. Z firmą S D INVEST SŁAWOMIR DYHID skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy S D INVEST SŁAWOMIR DYHID lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.