Raport o firmie

MARIA KOSELCZUK MINI BAR HADES

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Pl. Jana Pawła II 7 89-410 Więcbork KUJAWSKO-POMORSKIE
Adres rejestrowy Pl. Jana Pawła II 7 89-410 Więcbork KUJAWSKO-POMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5581141293
REGON 340564914
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2009
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
MARIA KOSELCZUK MINI BAR HADES to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Powstała w 2009 roku. Forma prawna firmy MARIA KOSELCZUK MINI BAR HADES to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5581141293, numer REGON 340564914 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Pl. Jana Pawła II 7 89-410 Więcbork KUJAWSKO-POMORSKIE. Z firmą MARIA KOSELCZUK MINI BAR HADES skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy MARIA KOSELCZUK MINI BAR HADES lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.