Raport o firmie

PAWEŁ BIAŁEK PB PROJEKT PROJEKTOWANIE INSTALACJI SANITARNYCH

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Spacerowa 8 8 55-200 Oława DOLNOŚLĄSKIE
Adres rejestrowy Ul. Spacerowa 8 8 55-200 Oława DOLNOŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8941929991
REGON 021177222
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2010
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy: 48606 390622
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
PAWEŁ BIAŁEK PB PROJEKT PROJEKTOWANIE INSTALACJI SANITARNYCH to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Powstała w 2010 roku. Forma prawna firmy PAWEŁ BIAŁEK PB PROJEKT PROJEKTOWANIE INSTALACJI SANITARNYCH to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8941929991, numer REGON 021177222 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Spacerowa 8 8 55-200 Oława DOLNOŚLĄSKIE. Z firmą PAWEŁ BIAŁEK PB PROJEKT PROJEKTOWANIE INSTALACJI SANITARNYCH skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy PAWEŁ BIAŁEK PB PROJEKT PROJEKTOWANIE INSTALACJI SANITARNYCH lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.