Raport o firmie

DARIUSZ NIEMIRSKI INWDAR PROJEKT

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Oleska 11/2, 51-200 Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8951062329
REGON 020573230
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: inwdar_p@op.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
DARIUSZ NIEMIRSKI INWDAR PROJEKT to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy DARIUSZ NIEMIRSKI INWDAR PROJEKT to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8951062329 , numer REGON 020573230 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Oleska 11/2, 51-200 Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE. Z firmą DARIUSZ NIEMIRSKI INWDAR PROJEKT skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy DARIUSZ NIEMIRSKI INWDAR PROJEKT lub wyślij wiadomość na adres e-mail inwdar_p@op.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.