Raport o firmie

USŁUGI INSTALACYJNE WOD KAN CO WOŹNIAK PAWEŁ

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Dworcowa 18/2, 88-430 Janowiec Wielkopolski, KUJAWSKO-POMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5621485203
REGON 092574175
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: pawel-wozniak77@wp.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
USŁUGI INSTALACYJNE WOD KAN CO WOŹNIAK PAWEŁ to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy USŁUGI INSTALACYJNE WOD KAN CO WOŹNIAK PAWEŁ to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5621485203 , numer REGON 092574175 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Dworcowa 18/2, 88-430 Janowiec Wielkopolski, KUJAWSKO-POMORSKIE. Z firmą USŁUGI INSTALACYJNE WOD KAN CO WOŹNIAK PAWEŁ skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy USŁUGI INSTALACYJNE WOD KAN CO WOŹNIAK PAWEŁ lub wyślij wiadomość na adres e-mail pawel-wozniak77@wp.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.