Raport o firmie

FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Niepodległości 6 26-110 Skarżysko-Kamienna ŚWIĘTOKRZYSKIE
Adres rejestrowy Al. Niepodległości 6 26-110 Skarżysko-Kamienna ŚWIĘTOKRZYSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 6631704742
REGON 260054193
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2005
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Powstała w 2005 roku. Forma prawna firmy FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 6631704742, numer REGON 260054193 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Al. Niepodległości 6 26-110 Skarżysko-Kamienna ŚWIĘTOKRZYSKIE. Z firmą FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.