Raport o firmie

FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Niepodległości 6, 26-110 Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 6631704742
REGON 260054193
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2005
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: piotrkraska@op.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Powstała w 2005 roku. Forma prawna firmy FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 6631704742 , numer REGON 260054193 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Niepodległości 6, 26-110 Skarżysko-Kamienna, ŚWIĘTOKRZYSKIE. Z firmą FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy FHUP MIX BUD PIOTR KRASKA lub wyślij wiadomość na adres e-mail piotrkraska@op.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.