Raport o firmie

INTER DREW WALDEMAR ROSIAK

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Nowostawy Górne 34 95-010 Stryków ŁÓDZKIE
Adres rejestrowy Nowostawy Górne 34 95-010 Stryków ŁÓDZKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 8331103560
REGON 472872786
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2001
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
INTER DREW WALDEMAR ROSIAK to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja pozostałych mebli. Powstała w 2001 roku. Forma prawna firmy INTER DREW WALDEMAR ROSIAK to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 8331103560, numer REGON 472872786 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Nowostawy Górne 34 95-010 Stryków ŁÓDZKIE. Z firmą INTER DREW WALDEMAR ROSIAK skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy INTER DREW WALDEMAR ROSIAK lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.