Raport o firmie

PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Świderska 13A, 05-400 Otwock, MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5321605962
REGON 141038513
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: agd@rtvpixelagd.pl
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5321605962 , numer REGON 141038513 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Świderska 13A, 05-400 Otwock, MAZOWIECKIE. Z firmą PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI lub wyślij wiadomość na adres e-mail agd@rtvpixelagd.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.