Raport o firmie

PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Świderska 13A 05-400 Otwock MAZOWIECKIE
Adres rejestrowy Ul. Świderska 13A 05-400 Otwock MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 5321605962
REGON 141038513
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2007
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powstała w 2007 roku. Forma prawna firmy PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 5321605962, numer REGON 141038513 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Świderska 13A 05-400 Otwock MAZOWIECKIE. Z firmą PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy PIXEL TOMASZ KOCISZEWSKI lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.