Raport o firmie

TRANS COMM AGENCJA HANDLU I USŁUG

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. 1 Maja 13 10-290 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Adres rejestrowy Ul. 1 Maja 13 10-290 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7390300959
REGON 510015410
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 1992
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
TRANS COMM AGENCJA HANDLU I USŁUG to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Powstała w 1992 roku. Forma prawna firmy TRANS COMM AGENCJA HANDLU I USŁUG to Jednoosobowa własność prywatna. Firma posiada numer NIP 7390300959, numer REGON 510015410 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. 1 Maja 13 10-290 Olsztyn WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Z firmą TRANS COMM AGENCJA HANDLU I USŁUG skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy TRANS COMM AGENCJA HANDLU I USŁUG lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.