Raport o firmie

WARMIŃSKI AUTO MOTO KLUB

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Mieczysława Karłowicza 10, 11-100 Lidzbark Warmiński, WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 7432023626
REGON 281380447
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: wamk_lw@onet.pl
www: -
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
WARMIŃSKI AUTO MOTO KLUB to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność klubów sportowych. Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy WARMIŃSKI AUTO MOTO KLUB to Stowarzyszenie. Firma posiada numer NIP 7432023626 , numer REGON 281380447 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Mieczysława Karłowicza 10, 11-100 Lidzbark Warmiński, WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Z firmą WARMIŃSKI AUTO MOTO KLUB skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową - firmy WARMIŃSKI AUTO MOTO KLUB lub wyślij wiadomość na adres e-mail wamk_lw@onet.pl

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.