Raport o firmie

STOWARZYSZENIE INTEGRUJĄCE DZIAŁANIA KREATYWNE DELTA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny Ul. Bernardyńska 3 85-029 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
Adres rejestrowy Ul. Bernardyńska 3 85-029 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej 9532367042
REGON 092533845
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu
Miejsce wpisu
Rozpoczęcie działalności 2000
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny:
Telefon komórkowy:
Fax:
E-mail:
www:
Pełny raport
za 11,07 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
STOWARZYSZENIE INTEGRUJĄCE DZIAŁANIA KREATYWNE DELTA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Powstała w 2000 roku. Forma prawna firmy STOWARZYSZENIE INTEGRUJĄCE DZIAŁANIA KREATYWNE DELTA to Stowarzyszenie. Firma posiada numer NIP 9532367042, numer REGON 092533845 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Bernardyńska 3 85-029 Bydgoszcz KUJAWSKO-POMORSKIE. Z firmą STOWARZYSZENIE INTEGRUJĄCE DZIAŁANIA KREATYWNE DELTA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy STOWARZYSZENIE INTEGRUJĄCE DZIAŁANIA KREATYWNE DELTA lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.