Raport o firmie

RMA GROUP SP Z O O

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Juliusza Słowackiego 30/3, 32-600 Oświęcim, MAŁOPOLSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej
REGON 122715061
Krajowy Rejestr Sądowy 0000439738
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2012
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
Co to jest Certyfikat Wiarygodności Biznesowej?
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
RMA GROUP SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Przygotowanie terenu pod budowę. Powstała w 2012 roku. Forma prawna firmy RMA GROUP SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP , numer REGON 122715061 i KRS 0000439738 , a jej siedziba mieści się pod adresem: Juliusza Słowackiego 30/3, 32-600 Oświęcim, MAŁOPOLSKIE. Z firmą RMA GROUP SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową firmy RMA GROUP SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.