Raport o firmie

DELTA OIL PLUS SP Z O O ODDZIAŁ BĘDZIN

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Mickiewicza 63, 42-506 Będzin, ŚLĄSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej
REGON
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2012
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
DELTA OIL PLUS SP Z O O ODDZIAŁ BĘDZIN to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: . Powstała w 2012 roku. Forma prawna firmy DELTA OIL PLUS SP Z O O ODDZIAŁ BĘDZIN to Oddział. Firma posiada numer NIP , numer REGON i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Mickiewicza 63, 42-506 Będzin, ŚLĄSKIE. Z firmą DELTA OIL PLUS SP Z O O ODDZIAŁ BĘDZIN skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową - firmy DELTA OIL PLUS SP Z O O ODDZIAŁ BĘDZIN lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.