Raport o firmie

WC SERWIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA ODDZIAŁ LUBLIN

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Turystyczna 9K, 20-207 Lublin, LUBELSKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej
REGON
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2011
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
WC SERWIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA ODDZIAŁ LUBLIN to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: . Powstała w 2011 roku. Forma prawna firmy WC SERWIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA ODDZIAŁ LUBLIN to Oddział. Firma posiada numer NIP , numer REGON i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Turystyczna 9K, 20-207 Lublin, LUBELSKIE. Z firmą WC SERWIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA ODDZIAŁ LUBLIN skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową - firmy WC SERWIS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA ODDZIAŁ LUBLIN lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.