Raport o firmie

DEUTSCHE LEASING POLSKA S A ODDZIAŁ LESZNOWOLA

Informacje podstawowe
Adres operacyjny -
Adres rejestrowy Gminnej Rady Narodowej 66, 05-506 Lesznowola, MAZOWIECKIE
Dane rejestrowe
Dane rejestrowe
Numer Identyfikacji Podatkowej
REGON
Krajowy Rejestr Sądowy
Data wpisu -
Miejsce wpisu -
Rozpoczęcie działalności 2010
Dane kontaktowe
Dane kontaktowe
Telefon stacjonarny: -
Telefon komórkowy: -
Fax: -
E-mail: -
www: -
Pełny raport
za 30,75 zł
Kup pełny raport
Opis firmy:
DEUTSCHE LEASING POLSKA S A ODDZIAŁ LESZNOWOLA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: . Powstała w 2010 roku. Forma prawna firmy DEUTSCHE LEASING POLSKA S A ODDZIAŁ LESZNOWOLA to Oddział. Firma posiada numer NIP , numer REGON i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Gminnej Rady Narodowej 66, 05-506 Lesznowola, MAZOWIECKIE. Z firmą DEUTSCHE LEASING POLSKA S A ODDZIAŁ LESZNOWOLA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem -. Odwiedź stronę internetową - firmy DEUTSCHE LEASING POLSKA S A ODDZIAŁ LESZNOWOLA lub wyślij wiadomość na adres e-mail -

Prezentowane w raporcie bezpłatnym dane mogą być nieaktualne, w celu uzyskania gwarancji aktualności danych należy wykupić raport pełny.
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.